09-7684848
09-7684848 054-6492082 פקס 077-7897404
שעות קבלת קהל ימים א'-ה' 8:00 - 20:00 שישי 8:00 - 15:00
הכתובת שלנו נתניה, 4221909 רח' החרוב 11

מכון גמילה ושיקום מהתמכרויות "צעד אחר צעד"

במכון הגמילה והשיקום "צעד אחר צעד", אנו עוזרים לאנשים הסובלים מהתמכרויות לחזור לחיים בריאים ונקיים מסמים ואלכוהול. אנו מלמדים אותם לחיות מבלי להשתמש בסמים, באלכוהול או בתרופות; לעבוד, ללמוד, להקים משפחה ופשוט להיות בני-אדם טובים, מועילים, אוהבים ותומכים.

 

הבסיס העיקרי לגמילה ולשיקום הוא טיפול פסיכו-סוציאלי קוגניטיבי עמוק ומתמשך, המבוסס על שיטות פסיכותרפיות יעילות, ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות או בתחליפי סם כלשהם. 

אנו רואים את השימוש בסמים לא רק כמחלת התמכרות, אלא גם כאורח חיים הרסני, שמוביל את המכור לאובדן של חברים, משפחה, בריאות, ועקרונות בסיסיים של בן-אנוש.

בתכנית הטיפולית שלנו, המטופל עוסק רבות בשינוי של אותו אורח חיים מוכר והרסני. עבור חלק מהמטופלים זוהי חזרה לעקרונות הבריאים שבהם נהגו טרם היותם מכורים, ועבור חלק אחר זוהי רכישה של אורח חיים חדש לגמרי, לראשונה בחייהם.

במכון השיקום "צעד אחר צעד" נוצרה, עם הזמן, קהילה ששומרת בקפידה על כללי הבית. כללים אלה הינם ערובה לקבלת טיפול יעיל במסגרת המכון, ולהצלחתו של טיפול זה. הכללים נועדו לא רק למטופלים, אלא גם לצוות המקום, ובזכותם מתאפיין המכון בגישת עבודה ייחודית, באווירה הוגנת בגובה העיניים ובאמון הדדי. כל אלה מאפשרים, בסופו של דבר, עבודה הדדית ומקדמת בין המטופלים ובין צוות המכון.

כל מכור אשר מגיע אלינו לטיפול, מקבל עזרה מצוות רב מקצועי הכולל עובדת סוציאלית קלינית, פסיכיאטר-נרקולוג, מדריכים פסיכו-חינוכיים ומטפלים מוסמכים. הצוות הטיפולי-חינוכי שלנו עובד כיחידה שלמה אחת. אנו, חברי צוות המכון, לא "מחזיקים בכוח" אף מטופל. אחת המטרות החשובות של השיקום במכון שלנו, היא שהמטופל ישיב על השאלה: ״מי אני?". אנו דואגים לשקף למטופל כיצד חייו נראים מן הצד, ומסייעים לו לבחון לעומק את מרכיבי חייו השונים. אנו מסייעים למטופל להרגיש ולחוות את חייו מהצד בעיניים פקוחות ובראש צלול, על-מנת שבאמת יצליח להבין מהו אורח חייו הנוכחי, ומדוע נדרש לבצע בו שינוי עמוק מן השורש.

תוצאות הטיפול במכון הגמילה והשיקום "צעד אחר צעד" מוכיחות שניתן לרפא התמכרות פעילה! בשנות העבודה הרבות שצבר הצוות הרב-מקצועי הפועל במכון, נרכש ניסיון אדיר בטיפול ובשיקום של אנשים הסובלים מהתמכרויות. מכון הגמילה שלנו מרחיב כל העת את האופקים ואת הידע המקצועי של אנשי הצוות, והוא הראשון להתעדכן בשיטות טיפול חדשניות ויעילות. הבוגרים שסיימו בהצלחה את הטיפול במכון, ומנהלים היום חיים מאושרים ללא שימוש בסמים, באלכוהול או בתרופות מיותרות, הם הדוגמא החיה הטובה ביותר לכך!

באתר האינטרנט שלנו, שבו אתם נמצאים כעת, תוכלו ללמוד על עקרונות הטיפול הנהוגים במכון הגמילה "צעד אחר צעד", ועל כללים לאורח חיים בריא. באמצעות האתר, תוכלו להכיר את הצוות הטיפולי הפועל במכון, וכן להתעדכן בכתבות ובמידע שימושי, שאנו מקווים שיסייע לכם להתמודד עם מחלת ההתמכרות.

קהל הלקוחות שלנו כולל אנשים מכל רחבי הארץ והעולם. 

ליעוץ, בירורים וקבלת מידע התקשרו:  09-7684848

לקבלת יעוץ חינם מלאו את הטופס

אנא מלאו ושלחו את הטופס ונחזור אליכם או התקשרו 09-7684848
 
 
 

גלריית תמונות

הטיפול במכון גמילה "צעד אחר צעד" נעשה בדיסקרטיות מוחלטת על בסיס עקרון סודיות רפואית.