09-7684848
09-7684848 054-6492082 פקס 077-7897404
שעות קבלת קהל ימים א'-ה' 8:00 - 20:00 שישי 8:00 - 15:00
הכתובת שלנו נתניה, 4221909 רח' החרוב 11

מכתבי תודה והמלצות למרכז גמילה

ש. א., מכור לנייס גאי, בן 22  

שלום לכולם, החלטתי לרשום את השורות הללו על מנת לתת תקווה לאנשים הסובלים מהתמכרות שיש דרך לצאת מזה. אני התמכרתי בהתחלה לאלכוהול, בגיל 17 התחלתי לשתות ארק, בהתחלה זה היה כוסית שתיים בימי שישי, ותוך חודשיים זה הפך לבילויים של כל יום, לצה"ל לא גייסו אותי, כי כאשר הייתי מגיע לצווים, הייתי במצב פיזי ונפשי ירוד. בגיל 20 התמכרתי גם לחשיש והתמכרתי לנייס גאי. הייתי מעשן כל יום כל היום, בתירוצים שזה מרפא אותי, שזה עוזר לי, שאני לא זקוק לטיפול מחשיש ונייס גאי, ולא רציתי למשוע על אשפוז במרכז גמילה. התפנית קרתה כאשר אמא שלי עברה ארוע לב, כתוצאה מריב שלי איתה בבית על 50 שקל. זה מאוד הפחיד אותי, והיה רגע של פחד ממשי, שאני לא אראה את אמא שלי לעולם יותר, באותו יום בצהריים כבר הייתי במרכז גמילה, הייתי בבהלה ופאניקה, הבנתי שאם לא אתחיל לעשות משהו עם עצמי, אני איש אבוד ללא עתיד, ללא הורים, ללא חברים. עברתי טיפול של 4 חודשים במרכז גמילה צעד אחר צעד, הטיפול היה הדבר הכי טוב שראה לי בחיים. היה לי לא פשוט, אך נלחמתי על החיים שלי כמו שהמדריכים אמרו לי לעשות, עברתי קשיים נפשיים, אך בעזרת תמיכה מצד הצוות הצלחתי לסיים את הטיפול בהצלחה, נכון להיום נקי באסירות תודה שנה-חמישה חודשים-ועשרים ושתיים יום(נכון ל 11.8.2013). ממליץ מאוד להגיע למקום הזה, לקבל עזרה מקצועית, עם כל הלב והנשמה. לי זה מקום הזה הציל את החיים!!!

י. א., מכור לקריסטל, בן 34

ברצוני להביא תודה מכל הלב, על היחס החם והנדיב שהענקתם לי, עזרתם לי מאוד לעבור את הרגעים הקשים ביותר, בזכותכם אני נקי היום 4 חודשים.

מ. ז., מכור לחשיש, בן 22

אמיל שלום, היום אני נקי מסמים 8 חודשים, בחיים לא תיארתי שאחזיק ככה מעמד, תודה לך ולכל צוות המכון על עזרה והתמיכה, בלעדיכם זה לא היה קורה. ד"ש מאמא שלי, אבוא לבקר. 

ס. ח., מכורה לאלכוהול, בת 38

לגלית היקרה שלום, אני רוצה לבשר לך שבשעה טובה נולדה לי בת, מקסימה ביותר,  קראתי לה גלית. אני חושבת שבעזרת ההשקעה שלך בי והאמונה שלך בדרך שלי, אני חיה היום. אני מרגישה נפלא, וזוהרת מאושר. אני חושבת שבתי תמיד תזכיר לי אותך ושיש אנשים מקסימים כמוך!! אוהבת אותך המון.

 י. ר., מכור לסמים, בן 41

סיימתי טיפול במכון גמילה לפני 4 חודשים, מאז אני נקי מסמים ואלכוהול, מנהל אורח חיים מתוקן. תודה לכם מכל הלב!!

ו. פ., מכורה לסמים, בת 32

היי, שמי ורד הייתי רוצה לשתף אתכם בניסיון שלי במכון גמילה "צעד אחר צעד", הגעתי למכון גמילה הרוסה לחלוטין, גם פיזית וגם נפשית, אבא שלי זרק אותי מהבית ואמר שיש רק דרך אחת לחזור הביתה וזה אם אעבור תהליך גמילה. לכן בכוחות אחרונים שלי הגעתי למרכז גמילה. הייתי הרוסה טוטאלית, ההתחלה הייתה הכי קשה, הכאב הנפשי שאני הרסתי את חיי לחלוטין ואין כמעט כוחות להתחיל משהו. אך אחרי תקופה של כמה חודשים, חזרתי לאט לאט להרגשה טובה, אך הייתי זקוקה להמון המון אהבה, תמיכה והכוונה מקצועית, ועל זה אני מודה יום יום לה' שזכיתי להגיע דווקא למכון הזה.

 ש. פ., מכור לאלכוהל, בן 48

לצוות מכון גמילה שלום רב, מקווה שאתם זוכרים אותי, לפני שבוע ציינתי חצי 10 חודשים ללא שתיית אלכוהול. זהו הישג גדול בשבילי, מקווה לשמור על כך הלאה. אני מקבל הרבה תמיכה מילדיי ואשתי. שוב פעם תודה לכם, אהיה בקשר. 

ה. ס., מכור לסמים, בן 36

ד"ר פטריק שלום, כמו שהבטחתי לך, אני רושם לך על מצבי. אני נקי מסמים מזה שנה וחצי, לפני זמן קצר עברתי ניתוח בגב, אותה בעיה שהטרידה אותי כל הזמן במכון. תודה לאל חי ונושם, מנהל חיים בריאים עד כמה שאפשר וניתן. לא משתמש לא בסמים לא באלכוהול וזה הכי הכי חשוב מבחינתי! התוכנית שלך עזרה לי מאוד. תודה רבה לך על הכל.

נ. ש., מכורה לאלכוהול וכדורי שינה, בת 39

שמי נעמה, אני רוצה להביא תודה גדולה לכל צוות המכון גמילה אשר העניק לי טיפול איכותי ומשמעותי. ההרגשה הייתה שהגעתי למקום שבו מבינים אותי, מכירים את צרכיי בלי שאגיד אותם. הרגשתי שמכוונים אותי בכיוון הנכון. אני ניסיתי המון פעמים להפסיק לשתות בכוחות עצמי בבית, אך כל פעם זאת הייתה אכזבה וכישלון. לא היה לי את הכוח להחזיק ללא שתייה יותר מכמה ימים. לאחר שעברתי טיפול במרכז גמילה מאלכוהול במכון צעד אחר צעד, אני נקייה טוטאלי היום 7 חודשים ו24 ימים. אסירות תודה !!

י. ל., מכור לסמים ואלכוהול, בן 44

אמיל היי, אני אסיר תודה לך על כך שאפשרת לי לראות את החיים בצורה אחרת, הניסיון העשיר שלך העניק לי את הבטחון לעשות עם עצמי צעד נכון בחיים. אני מבין בדיעבד איך חיי נהרסו כליל, איך כל דבר חיובי שהיה לי נהפך להרס מוחלט וכאב בלתי נסבל. איך הבאתי את כל קרוביי ומכריי לכך שסירבו להיות איתי בקשר. בזכותך הצלחתי לעלות על הניקיון המיוחל הזה, עם כל הכאב ועם כל הפחד שהיה לי, האמנת בי, תמכת בי, כיוונ אותי. אתה המלאך השומר שלי, ואת זה אזכור כל ימי חיי!! תודה ענקית עוד פעם ואשמור איתך על קשר. אוהבים!!

ע. ב., אמא לבן מכור לסמים

לצוות העובדים של מרכז גמילה, איזה עוד מילים אפשר להגיד, כאשר אני מקבלת את הבן שלי נקי מסמים , בזמן שהבאתי אותו למרכזכם על סף מוות!! לא אמצה את המילים שיוכלו להביא את תודתי. אני חלמתי על הרגע שבו בני יתנקה מעל 8 שנים. התפללתי כל יום, ביקשתי ממנו חסד, עזרה הכוונה, אהבה ותמיכה מצדו, בסופו של הדבר את כל זה הוא קיבל אצלכם במכון, כנראה זה היה שילוב מנצח!! אני יודעת שדברים בעולם לא קורים סתם, זה היה דרכו בחיים כנראה, אין מילים להגיד זאת - נס גדול היה פה!! אני רואה אותו חיי ונושם, נהנה מחיים במלוא עוצמתם, קם בבוקר יוצא לעבוד. אני אמשיך לעדכן אתכם במה שקורה איתנו, אשמח אגב להגיע לבקר אתכם . תודה תודה תודה.

ל. ס., מכור לסמים, בן 19

אמיל מה קורה גבר?!! תשמע אני מה זה שמח אחי שהכרתי אותך, המשפט שלך - אין אבל יש אמן, הולך איתי לכל מקום, זה משהו ששינה את התפיסתי בצורה מאוד משמעותית. וואלה אחרי שהתרגלתי כל החיים לקמבן להתווכח, לתרץ את השימוש שלי, הצלחת להפוך את כל זה לחיובי, למשהו חדש למשהו נקי והכי חשוב למשהו בונה. אתה יודע את הקושי שלי בגיל כה צעיר לקבל תפיסת חיים של מישהו אחר, האגו שלי זה האויב שלי, אני מאמין שאשמור על הניקיון כי זה הדבר החשוב העיקרי שיש לי בחיים.
התקשרו אלינו לקבלת עזרה מאנשי מקצוע 09-7684848

לקבלת יעוץ חינם מלאו את הטופס

אנא מלאו ושלחו את הטופס ונחזור אליכם או התקשרו 09-7684848
 
 
 

גלריית תמונות

רישיון מלא משולב לטיפול בהתמכרויות