09-7684848
09-7684848 054-6492082 פקס 077-7897404
שעות קבלת קהל ימים א'-ה' 8:00 - 20:00 שישי 8:00 - 15:00
הכתובת שלנו נתניה, 4221909 רח' החרוב 11

גמילה מנייס גאי - גמילה מסמי פיצוציות , מבסוטון

אם אדם קרוב מעשן נייס גאי, אם אתה סובל מהתמכרות לנייס גאי, אז התקשרו עכשיו למספר 09-7684848, זיכרו טיפול מוקדם - מציל חיים!

סם ה"נייס גאי"  או "מיסטר נייס גאי" (קיימים גם שמות נוספים: מבסוטון, ספייס ועוד) הוא תערובת של עשבים, עלים יבשים וצמחים שרוססו בחומר סינטטי באופן כזה שהשפעתם תהיה דומה לזו של   סמים   אסורים על פי חוק.

למרות ההתייחסות הרווחת לסם זה כאל קנאביס סינטטי, הרכיב הפעיל בנייס גאי הינו ה- JWH (שלא כמו ה-   THC   המוכר כמרכיב בסמי הגראס והמריחואנה) שהוא סם כימי בעל השפעות הרסניות והשפעתו חזקה בהרבה מזו של המריחואנה והגראס. מאחר והתערובת מורכבת באופן פיראטי, אין כל דרך לדעת מאילו חומרים הורכבה ולכן למשתמש בנייס גאי נשקפת סכנה גדולה בטווח הקצר ובטווח הארוך. תופעות הלוואי עשויות לנוע בין הקאות, עלייה מסוכנת בלחץ הדם, דופק מהיר, עוויתות והזיות ועד לפגיעה במערכות שכליות, פסיכוזה ונזקים תפקודיים.

השימוש בנייס גיי, שמתחיל פעמים רבות כשימוש חברתי בקרב בני נוער וצעירים תוך כדי בילוי, עלול להתפתח במהירות לתלות בסם והתמכרות מלאה, גופנית ונפשית כמו בכל סם אחר. הסם זול יחסית, נגיש וזמין והשפעתו עוצמתית (תחושת אופוריה חזקה). בניגוד למריחואנה למשל, שהשפעתה עשויה להימשך כשעתיים, תחושת האופוריה שחווה האדם שמשתמש שנייס גיא היא קצרה (כ-10 דקות). עובדה זו מסבירה למה הסם כה ממכר – המשתמש בסם שמבקש לשמר את תחושת האופוריה ימצא את עצמו חוזר על השימוש שוב ושוב. כמו בסמים רבים אחרים, לאחר שימוש ממושך, בהפסקת נטילתו של הסם יופיעו סימני גמילה כגון אי שקט בולט, סיוטים בלילות תוך פגיעה משמעותית בשינה, סחרחורות, רעידות וכאבי ראש .

במשך תקופה ארוכה, החומרים הסינטטיים מהם מיוצר הנייס גאי לא נכללו בפקודת הסמים המסוכנים ולפיכך הוא נמכר בגלוי בפיצוציות וברחובות, מכאן גם ההתייחסות לסם כאל "סם פיצוציות". מאז שהורחבה פקודת הסמים, נאסרה מכירת הסם אך הוא עדיין זמין ונמכר לכל דורש. במקום באופן פומבי, נמכר כיום הסם ברשת ואתרי אינטרנט רבים מציעים ללקוחותיהם נקודות מכירה לאיסוף הסם ואפילו משלוח עד הבית.

גמילה ושיקום מנייס גאי חייבים להתבצע תוך מעקב מסודר ובליווי של אנשי מקצוע. בשלבים הראשונים מומלץ להיעזר במעקב פסיכיאטרי עד שיושג איזון פיזי ונפשי. מאחר ומדובר בהתמכרות לסם לכל דבר, לאחר השגת האיזון יש להתקדם לתכנית שיקום מלאה עד להחזרת התפקוד למצב אופטימלי מכל הבחינות כדי למנוע התדרדרות מחודשת לשימוש בסם.    

נתמקד בפתרון הבעיה, איך נגמלים מנייס גאי? האם טיפול מנייס גאי אפשרי? וכמה זמן צריך על מנת להשתקם מהשימוש בנייס גאי ?

אפשר להיגמל ולהשתקם מכל סם, אך לכל נגמל ומשתקם יש את התהליך האישי שלו שעליו לעבור. תקופת השיקום במכון שלנו מבוססת על תכנית של 4-6 חודשים. במקרים מסויימים ניתן לקצר את משך תקופת השיקום.

 

גמילה ושיקום משימוש ב"נייס גאי" בהחלט אפשריים, אך חייבים לפעול מהר ולא להמתין חלילה עד שהסם יגרום לנזק בלתי   הפיך.

     

איך אפשר לעזור למי שמעשן נייס גאי ?

העזרה הטובה ביותר תהיה פניה לגורם מקצועי על מנת לקבל יעוץ פרטני, כל אחד ונסיבותיו. אנו מעניקים יעוץ כזה ללא תשלום. לאחר יעוץ עם אנשי המקצוע שלנו, תדעו כיצד לעזור ליקירכם וכיצד לשכנע אותם לקבל עזרה ותמיכה מקצועית .

סודיות בטיפול

הטיפול במכון גמילה שלנו נעשה באופן פרטי ובדיסקרטיות מוחלטת, מה שמבטיח לקהל לקוחותינו ביטחון מלא על שמירת מידע וחשיפת פרטים רגישים אשר נשמרים אצלינו ולא מועברים למוסדות שונים

עלות הגמילה והשיקום מ"נייס גאי"

עלות הגמילה והשיקום מ"נייס גאי" נקבעת בהתאם למשך הטיפול. על מנת לקבל פרטים מדויקים לגבי העלויות התקשרו אלינו למספר 09-7684848 או מלאו את טופס הפניות בצד השמאלי של העמוד ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.לקבלת יעוץ מקצועי תתקשרו אלינו עכשיו 09-7684848

לקבלת יעוץ חינם מלאו את הטופס

אנא מלאו ושלחו את הטופס ונחזור אליכם או התקשרו 09-7684848
 
 
 

גלריית תמונות