• en
  • ru

09-7684848

054-6492082

השאירו את הפרטים שלכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם.אודות

במכון הגמילה והשיקום מרכז אמיל, אנו עוזרים לאנשים הסובלים מהתמכרויות לחזור לחיים בריאים ונקיים מסמים ואלכוהול. אנו מלמדים אותם לחיות מבלי להשתמש בסמים, באלכוהול או בתרופות; לעבוד, ללמוד, להקים משפחה ופשוט להיות בני-אדם טובים, מועילים, אוהבים ותומכים. הבסיס העיקרי לגמילה ולשיקום הוא טיפול פסיכו-סוציאלי קוגניטיבי עמוק ומתמשך, המבוסס על שיטות פסיכותרפיות יעילות, ללא שימוש בתרופות פסיכיאטריות או בתחליפי סם כלשהם.

אנו רואים את השימוש בסמים או באלכוהול לא רק כמחלת התמכרות, אלא גם כאורח חיים הרסני, שמוביל את המכור לאובדן של חברים, משפחה, בריאות, ועקרונות בסיסיים של בן-אנוש.

בתכנית הטיפולית שלנו, המטופל עוסק רבות בשינוי של אותו אורח חיים מוכר והרסני. עבור חלק מהמטופלים זוהי חזרה לעקרונות הבריאים שבהם נהגו טרם היותם מכורים, ועבור חלק אחר זוהי רכישה של אורח חיים חדש לגמרי, לראשונה בחייהם.

במכון השיקום מרכז אמיל נוצרה, עם הזמן, קהילה ששומרת בקפידה על כללי הבית. כללים אלה הינם ערובה לקבלת טיפול יעיל במסגרת המכון, ולהצלחתו של טיפול זה. הכללים נועדו לא רק למטופלים, אלא גם לצוות המקום, ובזכותם מתאפיין המכון בגישת עבודה ייחודית, באווירה הוגנת בגובה העיניים ובאמון הדדי. כל אלה מאפשרים, בסופו של דבר, עבודה הדדית ומקדמת בין המטופלים ובין צוות המכון.

כל מכור אשר מגיע אלינו לטיפול, מקבל עזרה מצוות רב מקצועי הכולל עובדת סוציאלית קלינית, פסיכיאטר-נרקולוג, מדריכים פסיכו-חינוכיים ומטפלים מוסמכים. הצוות הטיפולי-חינוכי שלנו עובד כיחידה שלמה אחת. אנו, חברי צוות המכון, לא "מחזיקים בכוח" אף מטופל. אחת המטרות החשובות של השיקום במכון שלנו, היא שהמטופל ישיב על השאלה: ״מי אני?". אנו דואגים לשקף למטופל כיצד חייו נראים מן הצד, ומסייעים לו לבחון לעומק את מרכיבי חייו השונים. אנו מסייעים למטופל להרגיש ולחוות את חייו מהצד בעיניים פקוחות ובראש צלול, על-מנת שבאמת יצליח להבין מהו אורח חייו הנוכחי, ומדוע נדרש לבצע בו שינוי עמוק מן השורש.

תוצאות הטיפול במכון הגמילה והשיקום מרכז אמיל מוכיחות שניתן לרפא התמכרות פעילה! בשנות העבודה הרבות שצבר הצוות הרב-מקצועי הפועל במכון, נרכש ניסיון אדיר בטיפול ובשיקום של אנשים הסובלים מהתמכרויות. מכון הגמילה שלנו מרחיב כל העת את האופקים ואת הידע המקצועי של אנשי הצוות, והוא הראשון להתעדכן בשיטות טיפול חדשניות ויעילות. הבוגרים שסיימו בהצלחה את הטיפול במכון, ומנהלים היום חיים מאושרים ללא שימוש בסמים, באלכוהול או בתרופות מיותרות, הם הדוגמא החיה הטובה ביותר לכך!

באתר האינטרנט שלנו, שבו אתם נמצאים כעת, תוכלו ללמוד על עקרונות הטיפול הנהוגים במכון הגמילה מרכז אמיל, ועל כללים לאורח חיים בריא. באמצעות האתר, תוכלו להכיר את הצוות הטיפולי הפועל במכון, וכן להתעדכן בכתבות ובמידע שימושי, שאנו מקווים שיסייע לכם להתמודד עם מחלת ההתמכרות.

קהל הלקוחות שלנו כולל אנשים מכל רחבי הארץ והעולם, דוברי עברית, אנגלית ורוסית.

מרכז אמיל - סרטונים

מעוניינים בשיטות טיפול ייחודיות לקרוביכם?

מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדםמדוע אנחנו

אנונימיות

מקצועיות

שיטות ייחודיות ומתקדמות

יחס אישי

מקום פסטורלי ושקט

קירבה לים ולמרכז העיר

טיפול בהתמכרות

טיפול בהתמכרות זהו שלב בו אנו יודעים שכבר אנחנו לא בשליטה על המצב ואנחנו צריכים עזרה מגורם מקצועי. ישנם המון סוגים של התמכרויות כגון: התמכרויות לאלכוהול, סמים קשים וקלים, תרופות מרשם וכדורים משככים, מין ועוד... הנתונים הלא מעודדים של משרד העבודה והרווחה מלמדים אותנו כי ישנם מעל 120,000 אנשים בישראל המכורים להתמכרות כזו או אחרת. כאשר מדובר באדם קרוב, בין אם זה בן זוג, הורה או ילד, חשוב ביותר לעלות על מצבו בזמן על מנת למנוע התדרדרות של המצב וסוף ידוע מראש.

טיפול בהתמכרות - ביחד ובסבלנות נוכל לעזור לכם ולו

ב – 'מרכז אמיל - גמילה ושיקום' אנו עוזרים למכורים לצאת מזה, חד משמעית. עם ניסיון של 12 שנים, עם צוות עוטף ומסור, עם אנשים איכותיים שנמצאים באותו הסטטוס, אנחנו מלווים באופן דיסקרטי ואישי את המטופלים שלנו.
טיפול בהתמכרות יכול להיות מה שיציל את האהובים עליכם ואפשר לעשות זאת באופן שבו הוא יחזור לחיים בריאים ומועילים. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ, אנו פה בשבילכם ולמענכם.

הגורמים להתמכרות

לכל ההתמכרויות ישנם דפוסים דומים אשר אם נזהה אותם נוכל לדעת שהאדם במצוקה ויש לשקול להציע לו טיפול בהתמכרות. אדם מכור בדרך כלל יכחיש שזה המצב ויהפוך במהרה לאלוף העולם בשקרים בכדי להסתיר את ההתמכרות. כתוצאה מכך, כאשר נשאל אותו לגבי ההתמכרות וייגמרו לו התירוצים הוא לרוב יגיב בכעס וגמגום על מנת להתחמק מהתשובה. בנוסף, אצל אדם המכור לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם אנו נוכל להבחין גם בשינויים חיצוניים כגון שינויים קיצוניים במשקל, הזנחה של המראה החיצוני, ריח רע וחוסר מובהק של אסתטיקה.
אם אתם אכן מזהים את הסממנים הללו חשוב שתזכרו, ללחוץ על האדם להתחיל בתהליך של גמילה יכול להביא רק לנזק. האדם במצב רגיש ופגיע. יש למצוא דרך ברגישות ועדינות על מנת להציף את העניין שיש מי שדואג לו ונמצא כאן בשבילו.

טיפול בהתמכרות לסמים

זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. מעבר לזה, זה יכול לקרות בלי שהאדם ירגיש וזמן עד שאנחנו נבחין בבעיה. ישנן כל מיני סיבות המביאים אדם להתמכר אך העיקריות שבהן הן מצבים נפשיים כגון דיכאון וחרדה והניסיון לברוח מהם באמצעות גורמים ממכרים חיצוניים כאלו ואחרים. תחביבים ההופכים להרגלים כגון שתייה, סמים והימורים וכמו כן, ישנם מצבים בהם האדם מתמכר בעל כורחו במקרים של מינונים לא נכונים של תרופות מרשם ומשככי כאבים.

תתחילו חיים חדשים כבר עכשיו

מוזמנים להשאיר את הפרטים ואנחנו נחזור אליכםקידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל