השאירו את הפרטים שלכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם.גמילה מהתמכרויות

שירותיו של מכון הגמילה והשיקום – מרכז אמיל, כוללים סיוע על ידי אנשי המקצוע המיומנים בתחומם בעת גמילה מהתמכרויות מסוגים שונים. כך שבשעה שאתם רואים כי ההתמכרות תפסה חזקה על חייכם, צרו קשר עם המרכז ללא היסוס, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בסלילת הדרך אל עבר חיים בריאים יותר בהם ההתמכרות לא תהיה זו אשר תשלוט על החיים שלכם.

 

 

גמילה מהתמכרויות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

גמילה מהתמכרויות אינה פשוטה כלל וכלל, זאת בין אם מדובר על התמכרות לסמים, אלכוהול או הימורים. על מנת להכיר את התחום מעט טוב יותר, המשיכו לקרוא:

  • אבחון התמכרות – בשלב הראשון חשוב יהיה לוודא כי אכן מדובר בהתמכרות. את הדרך אליה ניתן יהיה לאפיין בשלושה שלבים: שימוש>שימוש לרעה>התמכרות. חשוב לציין נקודה זו בכדי להבדיל כי אמנם כוס יין לפני השינה אינה נחשבת כאלכוהוליזם, אך בשלב בו אין אתם יכולים להעביר רגע ללא האלכוהול, לדוגמא, ולא יכולים לדמיין מצב בו אינכם שותים, הרי שהדבר עשוי להצביע על התמכרות.
  • התאמה של טיפול – לאחר אבחון מדויק של הבעיה, ניתן יהיה לעבור להתאמה של טיפולי גמילה מהתמכרויות. את הטיפולים יתאימו בעבורכם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, כך יפרידו גם את שלבי הגמילה הפיזית לצד השיקום הנפשי והרגשי שחייב להתבצע גם הוא.
  • חזרה לחיים נורמטיביים – הגמילה לא תהיה שלמה ללא הקניית הכישורים הנדרשים לשם חזרה לחיים נורמטיביים ובריאים יותר ללא נוכחותו של הגורם הממכר בחייכם, ואפילו גם במידה והוא יהיה נוכח שם.

 

אנשי המקצוע המובילים לשירותכם

מכון הגמילה – מרכז אמיל, מעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע מובילים בתחומם אשר בעלי ניסיון רב שנים בעבודתם. כך למעשה תוכלו גם אתם להיעזר בסיוע המקצועי של פסיכיאטרים, נרקולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים, מדריכים סוציאליים ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המרכז ולקבל את הסיוע הנחוץ לשם מציאת דרך ההתמודדות היעילה ביותר בעבורכם עם ההתמכרות שתפסה חזקה על חייכם.

מעוניינים בשיטות טיפול ייחודיות לקרוביכם?

מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדםעוד בנושא

הסברה בתחום מניעת שימוש ב...

   תחום מניעה והסברה, במכון גמילה ושיקום "מרכז אמיל" עוסק בהסברה לקהל לקוחותינו ולמשפחתם בנושאים רבים העוסקים בשימוש בסמים,    התנהגויות שאינן נורמטיביות, עולם הסמים, משפחות המכורים ועוד. הסברה זהו כלי משמעותי בחיזוק עמדות של המכורים וההורים בתפיסה    מחשבתית לגבי כל...
להמשך קריאה

שיקום מכורים לסמים ואלכוה...

   בעבודה של שיקום מכורים, תפיסתנו הטיפולית מתבססת על עקרון ייחודיות המטופל, לפיה אין שיטת טיפול אחת המתאימה לכל    מטופל. עקב כך, לצד מטרות שיקומיות משותפות לכל מטופל, כגון: שיפור דימוי עצמי, העלאת בטחון, הגעה לאיזון אמוציונאלי, פתרון    קונפליקטים פנימיים וחיצוניים...
להמשך קריאה

שאלות נפוצות - מכון גמילה...

האם למכון הגמילה ישנו רישיון מתאים להפעלת המקום? מכון "מרכז אמיל" פועל תחת רישיון משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה (רישיון מספר 16/7/11). הרישיון המשולב מאפשר טיפול בגמילה פיזית יחד עם שיקום פסיכו-סוציאלי מהתמכרות לסמים, אלכוהול או תרופות מרשם. האם מותר לבקר...
להמשך קריאה

רישיון מוסד משולב

מכון שיקום וגמילה "מרכז אמיל" פועל תחת רשיון מוסד משולב של משרד הבריאות ומשרד הרווחה, מה שמאפשר לנו לקיים את כל שלבי תהליך ההחלמה מהתמכרות, המורכב מטיפול תרופתי וטיפול פסיכו-סוציאלי ונפשי . זוהי אפשרות נהדרת למבקשים לעבור גמילה במקום פרטי ודיסקרטי,...
להמשך קריאה

תתחילו חיים חדשים כבר עכשיו

מוזמנים להשאיר את הפרטים ואנחנו נחזור אליכםקידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל