השאירו את הפרטים שלכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם.ש. א., מכור לנייס גאי, בן 22

שלום לכולם,

החלטתי לרשום את השורות הללו על מנת לתת תקווה לאנשים הסובלים מהתמכרות שיש דרך לצאת מזה. אני התמכרתי בהתחלה לאלכוהול, בגיל 17 התחלתי לשתות ארק, בהתחלה זה היה כוסית שתיים בימי שישי, ותוך חודשיים זה הפך לבילויים של כל יום, לצה"ל לא גייסו אותי, כי כאשר הייתי מגיע לצווים, הייתי במצב פיזי ונפשי ירוד. בגיל 20 התמכרתי גם לחשיש והתמכרתי לנייס גאי. הייתי מעשן כל יום כל היום, בתירוצים שזה מרפא אותי, שזה עוזר לי, שאני לא זקוק לטיפול מחשיש ונייס גאי, ולא רציתי לשמוע על אשפוז במרכז גמילה.

התפנית קרתה כאשר אמא שלי עברה ארוע לב, כתוצאה מריב שלי איתה בבית על 50 שקל. זה מאוד הפחיד אותי, והיה רגע של פחד ממשי, שאני לא אראה את אמא שלי לעולם יותר, באותו יום בצהריים כבר הייתי במרכז גמילה, הייתי בבהלה ופאניקה, הבנתי שאם לא אתחיל לעשות משהו עם עצמי, אני איש אבוד ללא עתיד, ללא הורים, ללא חברים.

עברתי טיפול של 4 חודשים במרכז גמילה צעד אחר צעד, הטיפול היה הדבר הכי טוב שראה לי בחיים. היה לי לא פשוט, אך נלחמתי על החיים שלי כמו שהמדריכים אמרו לי לעשות, עברתי קשיים נפשיים, אך בעזרת תמיכה מצד הצוות הצלחתי לסיים את הטיפול בהצלחה, נכון להיום נקי באסירות תודה שנה-חמישה חודשים-ועשרים ושתיים יום (נכון ל 11.8.2013). ממליץ מאוד להגיע למקום הזה, לקבל עזרה מקצועית, עם כל הלב והנשמה. לי זה מקום הזה הציל את החיים!!!

מעוניינים בשיטות טיפול ייחודיות לקרוביכם?

מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדםתתחילו חיים חדשים כבר עכשיו

מוזמנים להשאיר את הפרטים ואנחנו נחזור אליכםקידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל